Ігровий автомат Sharky

Ігровий автомат Sharky

Вас завжди цікавила морська тематика і ви ще в дитинстві бажали вирушити на пошуки захованих піратських скарбів? Зараз у вас є можливість зробити це разом із ігровим слотом Sharky від відомого розробника Novomatic.

Ігровий автомат Sharky ‒ це перевірене часом рішення для гемблера. Гра була розроблена ще в далекому 2002 році. З тих пір її популярність тільки зростала, і зараз, через 20 років, в Шаркі щодня грають тисячі гемблерів.

Основні характеристики ігрового автомату Sharky

Якщо ви вирішили в ігровий автомат Шаркі грати безкоштовно або платно, для початку потрібно розібратися з основними характеристиками цього слоту. В першу чергу потрібно відмітити деякі основні характеристики гри. Гравцю доступні:

 • 5 барабанів;
 • 9 ліній;
 • символьний ряд має Вайлд та Скатер;
 • різноманітні бонуси: фріспіни та ризик-гра.

Перш ніж запускати ігрові автомати Sharky, грати безкоштовно без реєстрації в них або ж ставити кошти, також потрібно розібратися із загальними показниками (віддача, волатильність тощо).

 1. Віддача. Показник RTP є одним із основних в ігрових автоматах. В Sharky він складає 96%, що вище за середній показник серед всіх слотів.
 2. Волатильність. Щоб в ігрові автомати Sharky грати потрібно також знати про цей показник. В цьому слоті волатильність знаходиться на рівні нижче середнього. Це означає, що сума виграшу буде невеликою, але виграшні комбінації випадатимуть частіше.
 3. Бонусні оберти. Шаркі пропонує гемблерам скористатися фріспінами, якщо в них такі є.
 4. Джекпот. Цей слот підтримує функцію джекпоту, який збільшується з кожною новою ставкою.
 5. Дикий символ. Гра підтримує наявність Wild символу.
 6. Максимальний виграш. Гравець може отримати 5000 монет.
 7. Вартість ставки. Мінімальна ‒ 1, максимальна ‒ 200.

Ігрові автомати Sharky: як правильно грати

Запустити ігровий автомат Sharky безкоштовно можна, але щоб отримати реальний виграш, потрібно робити ставки на гроші. Щоб розраховувати на перемогу, потрібно дуже ретельно ознайомитися з основними правилами гри перед тим, як запускати автомат.

Правила ігрового автомату Sharky для безкоштовної та платної гри

Діапазон ставок досить широкий ‒ від 1 до 200 монет, що дозволяє гравцю розробити власну унікальну стратегію гри. Максимальний виграш складає 5000 монет. Для його отримання має випасти комбінація, що складається з 5 піратів.

Символи ігрового автомата Шаркі, які допоможуть грати безкоштовно

Ігровий автомат Sharky підтримує декілька основних символів, але їх не дуже багато, щоб не заплутати гравця. Отже, до базових символів потрібно віднести:

 • Шаблі. 5 символів ‒ це виграш до 250 монет.
 • Скрині зі скарбами. 5 символів ‒ виграш до 500 монет.
 • Папуги. 5 символів ‒ виграш до 1000 монет.

Також присутні номінали гральних карт.

Щоб в ігрові автомати Shaky грати та перемагати, потрібно також ознайомитися з диким символом. В грі це зображення пірата Шаркі, на честь якого автомат і отримав власну назву. Дикий символ при необхідності замінює будь-яке інше зображення. Саме тому разом з піратом формуються найвигідніше комбінації, зокрема і 5 піратів, які дозволяють розраховувати на максимальний виграш при найбільшій ставці. Єдиний знак, який не може замінити Wild-символ, це Scatter.

Ігровий автомат Sharky, безкоштовно грати в який можна за допомогою демо-версії, підтримує всього 3 Scatter-символи. Перший знак випадає у вигляді компасу. Через його появу гравець гарантовано отримує невеликий бонус незалежно від комбінації на інших барабанах. Це від 5 до 100 безкоштовних обертань.

Інші 2 Scatter-символи комбінуються між собою. Це зображення у вигляді корабля та острову. Якщо вони випадають, активується додаткова бонусна гра. Вона дозволяє отримати 10 додаткових фріспінів.

Ігровий автомат Шаркі грати безкоштовно: що потрібно знати про ризик-гру

Також Шаркі підтримує стандартну гру на ризик. Користувач може подвоїти власний виграш, якщо вгадає колір карти.

Як в ігрові автомати Sharky грати безкоштовно та без реєстрації

В ігровий автомат Шаркі грати безкоштовно можна. Для користувачів доступна демо-версія, яка повністю зберігає функціонал основного слоту. Безкоштовна гра не просто так має великий попит, адже з її допомогою можна:

 • дізнатися, як працює автомат;
 • розробити нові стратегії гри, не ризикуючи втратити гроші;
 • просто насолодитися чудово проведеним часом.

Як ігровий автомат Sharky скачати безкоштовно

Зараз користувачі можуть грати в ігрові автомати не тільки на ПК, але й на мобільних пристроях. Для цього потрібно скачати мобільний застосунок, який призначений для IOS та Android. Важливо зазначити, що ви можете просто скачати програму від видавця. Або ж ігрові автомати Sharky скачати безкоштовно разом з мобільним додатком вибраного онлайн-казино. В будь-якому випадку слот однаково ефективно працює як на персональному комп’ютері, так і на невеликих смартфонах.

Шаркі ‒ це класичний та перевірений слот, який вибирає велика кількість досвідчених гемблерів. Можливість самостійно налаштовувати гру, наявність Скатера та дикого символу, а також великий показник RTP ‒ це основні чинники популярності гри. Ви можете самостійно випробувати свою вдачу з допомогою демо-версії, в якій не потрібно робити ставки на реальні кошти.