Ігровий автомат Кекс

Ігровий автомат Кекс

Казка «Колобок» є важливою частиною українського народного фольклору. Існують різноманітні мультфільми по мотивам і різні варіації цієї історії. Однак не всім відомо, що також існує ігровий автомат Кекс, який розроблений в стилістиці улюбленої дитячої казки для багатьох людей. Саме знаменитий розробник Igrosoft вирішив перенести гемблерів у дитинство.

Цей слот досить відомий. За роки існування він отримав багато шанувальників не тільки з пострадянського простору, але й з інших країн.

Ігровий автомат Кекс: основні особливості

Ігрові автомати Кекс ‒ це класичні слоти, які складаються з 5 барабанів та 9 ліній. Перед тим як робити ставку гравець має змогу додатково налаштувати умови гри під власні потреби. Наприклад, він визначає кількість активних ліній. Варто зазначити, що багато досвідчених гравців рекомендують використовувати саме максимальну кількість смуг виплат, щоб збільшити власні шанси на отримання переможної комбінації. Кількість ліній завжди непарна: 3, 5 або 9.

Далі, щоб розпочати гру, потрібно зробити ставку. Можна в ігрові автомати Кекс грати безкоштовно, але демо-версія не передбачає можливості отримати грошовий виграш після перемоги.

Ставки формуються по лініям. На 1 лінію можна покласти 1 монету.

Після того, як ставки сформовані, починається гра. Гравець запускає барабани, які завжди зупиняються справа на ліво. Також гравець може використати автоматичний режим гри. В такому випадку раунди будуть запускатися без участі гемблера, поки він не захоче зупинити процес.

Технічні характеристики ігрових автоматів Кекс

Перш ніж запускати ігровий автомат Кекс, також потрібно ознайомитися з технічними характеристиками цієї гри. Ви вже дізналися, що кількість барабанів 5, а ліній ‒ 9. Також гемблеру потрібно знати показник RTP (віддачі). Він демонструє, скільки коштів гравець зможе отримати назад під час довгострокової гри. В Keks цей показник складає 96,2%, при середньому показнику в ігрових слотах у 95%.

Волатильність гри висока. Це означає, що виграшні комбінації випадатимуть не так часто, але сума виграшу буде дуже високою. Максимальна виграшна комбінація оцінюється в 5 000х.

Як правильно в ігрові автомати Кекс грати безкоштовно або платно

Якщо ви вирішили в ігровий автомат Кекс грати безкоштовно без реєстрації, потрібно попередньо ознайомитися з основними символами та виграшними комбінаціями. Тільки так ви зможете розраховувати на переможний результат.

Всього в грі передбачається використання 5 основних символів, а саме:

 • скалка з тістом;
 • гармошка;
 • баранка;
 • самовар;
 • колобок;
 • балалайка;
 • горшок;
 • чорний кіт.

Визначити переможні комбінації досить просто. Отримати виграш гравець зможе тільки тоді, якщо підряд випало 3 і більше однакових картинок. Ігровий автомат Keks, секрети бонусних раундів якого доступні нижче, передбачає таку таблицю виплат:

Назва символу3 підряд4 підряд5 підряд
Чорний кіт200х1 000х5 000х
Колобок100х500х2 000х
Горшок30х100х500х
Самовар20х50х200х
Балалайка10х30х100х
Баранки10х50х
Гармошка20х
Скалка10х

Ігровий автомат Keks: секрети та бонусні раунди

Також існує ще один додатковий символ ‒ пічка. Якщо він з’являється, це свідчить тільки про одне ‒ початок бонусної гри. Але потрібно, щоб на екрані з’явилося одразу 3 таких зображення.

Якщо ви вирішили запустити ігровий автомат Keks, секрети слоту передбачають бонусний раунд з досить простими правилами. Гравцю необхідно тільки дізнатися, в якій саме пічці готується справжня страва. Якщо ж гравець знаходить колобка, або відкриває всі 5 пічок, то починається супер гра, яка дозволяє розраховувати на великий виграш.

Правила в іншій бонусній грі навіть простіші. Колобок тікає від бабці, за кущ, тому гравцю потрібно вирішити, де саме той ховається. За одним кущем знаходиться втікач, а за іншим ‒ вовк. Якщо гемблер знаходить першого, отримує додаткові бонусні нарахування, якщо другого ‒ гра закінчується.

Коли в одному з раундів цього слоту випадає виграшна комбінація, гравець може розпочати ризик-гру. Їх правила досить прості, з колоди карт гравець має дістати карту, номінал якої вищий за карту дилера.

Чому варто зіграти в ігровий автомат Кекс

Цей слот не просто так має великий попит серед різних гемблерів. Адже кожен з них може розраховувати на такі основні переваги:

 • високий показник RTP;
 • висока волатильність;
 • приємна графіка та атмосфера народної казки;
 • доступність ризик гри;
 • наявність двох бонусних ігор.

Якщо говорити про недоліки, то Кекс відрізняється досить нудним звуковим супроводженням, яке може швидко набриднути. Також в грі відсутні модифікатори, які дозволяють суттєво збільшити розмір ставки.

Ігровий автомат Кекс: грати безкоштовно та без реєстрації

Якщо ви невпевнені, чи варто запускати цей слот, розробник подбав про наявність пробної версії. Саме так, можна в ігровий автомат Кекс грати безкоштовно без реєстрації. Для цього варто лише знайти відповідну версію гри.

Демо-версія дозволяє краще ознайомитися з правилами, дізнатися механіки гри та зрозуміти основи бонусних раундів. Цей досвід обов’язково стане вам у пригоді, коли ви забажаєте запустити раунд на реальні гроші.

Ігровий автомат Keks ‒ це класичний слот з можливістю отримати дійсно великий виграш. І хоч гра відрізняється високою волатильністю, вона незмінно приваблює до себе нових гемблерів ‒ як досвідчених, так і новачків.